ideosfera.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Bez kategorii

Gdzie wyjechać na ferie?

Gdzie wyjechać na ferie?

Korzystanie z uroków mroźnej aury to wspaniałe doświadczenie, na które z roku na rok decyduje się coraz więcej Polek i Polaków. Zimowe wyjazdy zapewniają zupełnie inny rodzaj atrakcji, niż wakacje w okresie letnim. Warto więc zadbać o aktywny, niezapomniany wypoczynek w tracie zimy, zapewniając sobie jednocześnie doskonałe warunki na poszerzenie perspektyw i poznawanie nowych miejsc. Jedną z ciekawych alternatyw są oferty podróży do Passo del Tonale w Alpach (narty). Last minute to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy dla zorganizowanym, niezapomnianym wyjeździe w konkurencyjnej cenie.

Aktywne ferie – co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Decydując się na zagraniczny wyjazd w okresie zimowym, warto pamiętać o kilku, istotnych elementach, które zagwarantują pełen komfort podczas podróży i w trakcie pobytu. Jeszcze przed wyjazdem należy dokładnie sprawdzić sprzęt, który planujemy ze sobą zabrać. Większość ofert Last Minute bazuje na współpracach z miejscami, w których istnieje możliwość wypożyczenia odpowiedniego sprzętu. Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie na swoich nartach, czy snowboardzie, jeździ się najlepiej. Jeśli istnieje możliwość zabrania ich ze sobą – warto rozważyć tę opcję. Przed podjęciem współpracy z danym biurem podróży, należy zapoznać się z opiniami turystów na forach internetowych. Dzięki temu mamy pewność, że decydujemy się na wyjazd zorganizowany przez rzetelną, sprawdzoną firmę.

Passo del Tonale Alpy – narty Last Minute

Passo del Tonale to przełęcz, położona w obrębie słynnej Doliny Słońca (Val Di Sole) we Włoszech. Jest to doskonale zagospodarowana przestrzeń turystyczna z ogromną, nowoczesną stacją narciarską. Znajduje się tam prawie 30 nowoczesnych wyciągów, które obejmują łącznie ponad 100 km trasy. Region tej charakteryzuje się nie tylko częstymi opadami śniegu, ale i pojawiającym się regularnie słońcem. Dzięki temu turyści mogą korzystać z wymarzonych warunków do jazdy na nartach, czy snowboardzie. W okolicach obiektu znajduje się także wiele innych, atrakcji turystycznych. Włoskie restauracje czy miejsca, w których organizowane są imprezy w stylu apres-ski to tylko niektóre z możliwości, jakie posiadają turyści odwiedzający Passo del Tonale w Alpach. Taneczne wieczory na wolnym powietrzu z grzanym winem to z pewnością fantastyczne doświadczenie.

Tonale Alpy– narty Last Minute – oferta dla miłośników stoków

Przełęcz Passo del Tonale zapewnia fantastyczne, niezapomniane widoki. Połączenie słońca z mroźną, śnieżną aurą to doskonałe warunki do jazdy na nartach lub snowboardzie. Decydując się na wyjazd w to miejsce, warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Zapewni ona pełen komfort podczas korzystania z szeregu atrakcji, jakie czekają turystów, decydujących się tę ofertę. Passo del Tonale to miejsce, które przystosowane jest do obecnie panujących standardów turystycznych. Każda osoba, wybierająca to miejsce na zimowy wyjazd może być przekonana, że czeka ją tam masa możliwości do zdobywania nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.