ideosfera.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Bez kategorii

Laminacja rzęs – dlaczego warto?

Laminacja rzęs – dlaczego warto?

Laminacja rzęs w Kielcach i innych miastach to zabieg, któremu poddaje się coraz więcej osób. Ceniony jest za swoje skuteczne, długotrwałe działanie oraz świetne rezultaty. Dzięki niemu można zrezygnować z codziennego malowania rzęs, które stają się nie tylko pięknie podkręcone, ale również odżywione i wzmocnione, dzięki czemu zawsze prezentują się zachwycająco. Na czym polega ten zabieg i dlaczego warto z niego skorzystać?

Na czym polega fenomen laminacji rzęs? Kielce

Dawniej chętnie przedłużaliśmy rzęsy w salonach kosmetycznych. Dzisiaj udajemy się do nich, by je zalaminować. Ten zabieg może stanowić alternatywę dla przedłużenia, jednak w przeciwieństwie do innych zabiegów laminacja nie niszczy włosków, a wzmacnia je i silnie nawilża. Z tego względu często decydują się na nią posiadacze rzęs cienkich, rzadkich oraz słabych. Zabieg ten zrobił furorę właśnie z tego względu, że pozwala na uzyskanie trwałego efektu podkręcenia niczym po użyciu zalotki, a jednocześnie pielęgnuje włoski, czym zyskuje przewagę nad innymi metodami ich kosmetycznego przedłużania i podkręcania.

Laminację możemy kojarzyć również z zabiegiem na włosy. W przypadku rzęs również wykorzystuje się keratynę, która tworzy na nich specjalną powłokę. Dodaje im ona objętości, a ponadto chroni przed promieniowaniem UV, uszkodzeniami mechanicznymi oraz innymi niekorzystnymi czynnikami. Zabieg laminacji rzęs w Kielcach w profesjonalnym salonie rozpoczyna się od odtłuszczenia górnej linii włosków. Następnie nakręca się je na silikonowy wałek i aplikuje na nie preparat kondycjonujący, a zaraz potem hennę. Gdy wyschnie, stosuje się keratynę, która utrwali wcześniej wykorzystane preparaty oraz silnie odżywi rzęsy. W ciągu doby po zabiegu nie można moczyć oczu, ponieważ kosmetyki wciąż się wchłaniają.

Dlaczego warto udać się na laminację rzęs? Kielce

Laminacja rzęs w Kielcach w dobrym salonie pozwala podkreślić naturalne piękno rzęs, a jednocześnie jej efekty sprawiają, że na co dzień nie jest potrzebne ich malowanie. Oczywiście, można używać maskary, a nawet będzie ona wówczas lepiej przylegała do włosków i nie będzie ulegać kruszeniu. Dzięki świetnym rezultatom można na co dzień zaoszczędzić nieco czasu na wykonywaniu makijażu, a także wzmocnić pewność siebie.

Warto przy tym mieć świadomość, że nie u każdej osoby efekty będą równie silne. Wszystko zależy od tego, jak wyglądają nasze naturalne rzęsy, w jakim stopniu są same podkręcone oraz w jakim są stanie. Wiele tego typu czynników wpływa również na trwałość zabiegu, jednak zazwyczaj rezultaty utrzymują się nawet przez 2 miesiące. Tyle też wynosi okres, jaki trzeba odczekać, by go powtórzyć. Zazwyczaj jednak klienci wychodzą z salonów bardzo zadowoleni. Mówi się, że laminacja rzęs pozwala na ich pogrubienie nawet o 40 procent. Zabieg nie trwa długo, bo około 1,5 godziny, a ponadto wyróżnia się przystępną ceną, która najczęściej wynosi średnio 150 złotych. Jeśli interesuje Cię laminacja rzęs, w Kielcach znajdziesz prawdziwych specjalistów w tym zakresie.